Zavolajte miRezervácia

STUŽKOVÁ


Milí Maturanti! Mojím základným cieľom je…nie len nafotiť stužkovú, odrobiť si svoje a hurá domov…ale ju aj prežiť, precítiť a vychutnať si tento pre Vás jedinečný večer a zachytiť ho najlepšie, ako sa len dá. Veľmi rád si s Vami zájdem do kaviarne a dohodneme si detaily osobne. Rád Vám poradím a dám tipy, aby Vaša stužková dopadla excelentne 🙂 Fotografujem stužkové  v rámci celého Slovenska: Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Košice, Poprad a pod. fotograf stužková

Generálka a prípravy
Na stužkovú slávnosť nechodím polhodinku pred začiatkom,  ale vždy začínam fotiť už od samotnej generálky, keď ešte Vy (študenti) nie ste v stresovom vypätí, elegantne oblečení a v pohodovej náladičke, tým pádom vzniká množstvo skvelých originálnych záberov. Postupne nafotím výzdobu sály, príchod rodičov a učiteľov…uvítanie a usádzanie.

Stužková slávnosť
Počas oficiálného zahájenia stužkovej slávnosti nafotím nástup študentov. Nasleduje slávnostné pripínanie stužiek, kde si dávam záležať, aby každý študent mal zachytených niekoľko záberov z tohto stužkového okamihu. Počas rodičovského, učiteľského a stužkárskeho tanca sa snažím aktívne obehnúť celý tanečný parket, každý párik odfotiť nie len z diaľky, ale aj z blízka a tak vytvoriť spomienkovú fotografiu každému páru. Samozrejmosťou je nafotenie polnočného nástupu, zapálenie sviečky a všetkých oficiálnych častí ako polnočný súd a pod.

Fotografovanie v salóniku
Vždy si vyhradím časový priestor, väčšinou po druhom tanečnom kole a postupne nafotím každému študentovi spoločnú fotografiu s rodičmi, stužkármi, či skupinkové fotografie. Ponúkam aj tlač fotografických záberov priamo na stužkovej slávnosti. Taktiež mám vo svojej výbave polaroidový fotoaparát, vďaka ktorému Vám Vaša spomienka padne z foťáku priamo do rúk.

Program a tanečná zábava, free time
Fotím vždy celý program, všetky scénky a momenty z programu, ktorý ste si pre rodičov a učiteľov pripravili. Čo sa týka fotografických záberov z tanečných kôl, fotím veľa momentiek z parketu a taktiež nechýbajú fotografické zábery z inkriminovaného zákulisia.

Napísať správu cez kontaktný formulár